Мало хто знає, що у ЗНТУ баскетбол розвивається швидкими темпами, і наші хлопці та дівчата займаються баскетболом професійно та досягають високих результатів.

Сьогодні ж хочемо розповісти вам про підготовку команди БК «Запоріжжя-2». Саме там можна побачити, на якому рівні вони грають.

Коли багато хто відпочиває, спортсмени готуються до нового сезону. 26 серпня почалися збори команди БК «Запоріжжя-2», куди було викликано 16 гравців. Команду тренує Большакова Вікторія Юріївна (відома, як тренер жіночих клубів чемпіонату України) та Вікторов Кирило Вікторович (один з тренерів ДЮСШ №12).

Баскетболісти тренуються двічі на день. Можна уявити, що хлопці проводять на тренуваннях майже 30 годин на тиждень. Майже всі не дають собі відпочинку навіть у неділю – відвідують тренажерний зал.

Команда має свої особливості щодо підготовки. Спочатку рано вранці виконують тест Купера (3 км за 12 хвилин), потім - вправи на вибухову силу (стрибки, короткі спринти між фішками, вправи на роботу ніг, тощо).

Далі після декількох годин відпочинку – друге тренування у баскетбольному залі, де тренер розвиває не тільки зіграність, тактику, різноманітні комбінації, моменти майбутніх ігор, але й допомагає кожному відточити особисту майстерність, покращити кидок, оборонні дії, дриблінг, проходи під кошик, данки, блокшоти, тощо.

Вже пару тижнів підлеглі Большакової працюють в залі майже без відпочину: всі борються за місце під сонцем – кожен хоче потрапити в основний склад, адже тренери подадуть заявку, куди потрапить далеко не кожний.

Для знавців і фанів баскетболу можна додати, що клуб «Запоріжжя-2» виходить на новий рівень. Вболівальники зможуть побачити абсолютно нові комбінації, ротацію (керівництво прагне задіяти нових гравців, вихованців ДЮСШ №12). Також тренування відвідують студенти «Машинки», а саме: Сергій Мясоєдов aka Комар, Олександр Бартоломеєв, Владислав Шанін, які є чемпіонами студентської ліги України.

Хочеться, щоб трибуни були повні підтримки, і студенти ЗНТУ ходили на ігри клубу. Баскетбол – це дивовижна гра, яка сподобається майже кожному.

Побажаємо вдачі БК «Запоріжжя-2» і будемо підтримувати студентів ЗНТУ, які грають там, та і взагалі – всю команду нашого міста.

Дмитро Бєлухов
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ