Ви є тут

Головна

18 квітня 2018 року у Запорізькому національному технічному університеті відбулася щорічна науково-практична конференція за секцією «Країнознавство», яка була проведена в рамках всеуніверситетського «Тижня науки-2018». Керівник секції – проф. М.В. Дєдков, секретар секції – студ. гр. ГФ-217 Є.В. Коваленко.

У роботі секції взяли участь студенти 1-2 курсів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» М.І. Ткаченко (ГФ-216), А.Р. Коркішко (ГФ-216), Л.О. Твердохліб (ГФ-217), А.М. Москальова (ГФ-217), Є.В. Коваленко (ГФ-217), В.Г. Гавриленко (ГФ-217) та інші, викладачі кафедри українознавства та загальної мовної підготовки проф. Дєдков М.В. та асист. Мозуленко Д.І.

Робота секції пройшла на високому науково-теоретичному рівні та з великим зацікавленням студентської молоді.

Участь у конференції дала мені дивовижний досвід, для мене це був дуже незвичний та цікавий формат, доповіді учасників дозволили подивитися на певні проблеми зовсім з іншого ракурсу. Учасники конференції проявили неабиякий інтерес, уважно слухали та ставили цікаві запитання. Конференція була змістовною, охоплювала багато дискусійних питань історії та сьогодення країн світу. У наукових доповідях піднімались актуальні питання, які стосувалися британсько-українських відносин 2014-2018 рр., переваг та недоліків фінансового сектору Нідерландів, основних проблем діяльності міграційної політики ФРН та ЄС та ін. Обрані теми конференцій стали плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. Цьогорічна конференція спонукає до роздумів, надихає до подальших наукових розвідок та ідей. Активність, регламентованість, зацікавленість та ораторська чесність учасників конференції свідчать про її необхідність, корисність і, звичайно, актуальність.

Не можу не відзначити також і те, що конференція була прекрасно організована і підготовлена. Затишність атмосфери, інтер'єр аудиторії, наявність мультимедійних засобів — все це підвищувало настрій, спонукало до плідної і творчої роботи. Учасникам конференції була надана можливість оцінити виступи своїх колег за п'ятьма основними критеріями: новизна та актуальність матеріалу, науковий підхід, ораторські здібності, наявність та інформативність мультимедійної презентації та уміння правильно та чітко відповідати на поставлені запитання. Студентів, які отримали найбільшу кількість балів, було нагороджено призами, що стали мотивацією для подальшої участі в подібних заходах.

На мою думку, участь у конференції — це унікальна можливість познайомитися та поспілкуватися з великою кількістю розумних й творчих людей та отримати нові знання. Щиро дякую за можливість взяти участь у такій цікавій конференції, протягом якої мала змогу перебороти страх публічних виступів та дізнатися багато нової і корисної інформації. Наукові конференції — це безцінний досвід, особливо для молодих науковців.

Секретар секції «Країнознавство», студ. гр. ГФ-217 Є.В. Коваленко