25 лютого 2017 року у м. Київ під час проведення 8-го чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів вищих навчальних закладів, студент ЗНТУ гр. Т-426сп Яровий Владислав встановив рекорд України у жонглюванні гирею масою 16 кг з руки в руку з закритими очима в сагітальній площині з подвійними обертами від себе протягом 6 хвилин 38 секунд – 211 разів.

Рекорд офіційно зареєстрований та внесений в реєстри книги рекордів України федерацією гирьового спорту України з силового жонглювання. Владислав займається в збірній команди ЗНТУ з гирьового спорту під керівництвом старших викладачів кафедри ФКОНВС Журавльова Юрія Геннадійовича та Ремешевського Олександра Володимировича.

Поїздка хлопця на чемпіонат стала можливою завдяки фінансовій підтримці профкому студентів ЗНТУ.

Ми щиро пишаємося Владиславом і бажаємо йому нових рекордів та успіхів!