Триває марафон спортивних змагань серед мешканців гуртожитків студмістечка ЗНТУ. 4 та 5 грудня 2017 року відбулися змагання серед студентів, які проживають у гуртожитках ЗНТУ на кубок студентського містечка з волейболу. Участь брали представники гуртожитків № 2, 3, 4, 5 та № ЗЕТК. На жаль команд з волейболу в студентському гуртожитку ЗКР ЗНТУ не знайшлось. Студентська рада гуртожитку №2, що виступила організатором цих змагань, прийняла заявки на участь від 11 команд: 8 чоловічих та 3 жіночих.

На радість як учасників, так і вболівальників турнір видався захоплюючим та несподіваним, вболівальники шаленіли від неочікуваних поворотів у грі команд. Цікаво було спостерігати іскру в очах гравців, які боролися за перемогу. У запеклій боротьбі півфіналу зійшлися команди гуртожитків №2,№3 та №4.

За результатами змагання кращих з кращих оргкомітет та всі учасники привітали з переконливою перемогою чоловічу команду «Нелегали» (гуртожиток №2) та команду дівчат «Динамо» (гуртожиток №3) з перемогою.

Почесні призові місця зайняли: серед чоловічих команд: друге місце – «Pride Energy» (гуртожиток №2), третє місце – «Фєєчки Вінкс» (гуртожиток №3); серед команд дівчат: друге місце – «Лідери» (гуртожиток №2), третє місце – «Флеш» (збірна гуртожитків №2, 3 та 4).

Студентська рада гуртожитку №2 дякує кафедрі «Фізичного виховання, олімпійських та не олімпійських видів спорту», а саме завідувачу кафедри Атаманюк Світлані Іванівні та старшому викладачу Луценко Сергію Георгійовичу за сприяння та допомогу у проведенні турніру, дирекції студентського містечка університету та профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за сприяння у організації призів та подарунків переможцям і призерам турніру.

Бажаймо переможцям успіхів та перемог в майбутньому!

Прес-служба студентської ради гуртожитку №2