В четвер, 11 жовтня 2018 р. у приміщенні 4го корпусу ЗНТУ було урочисто відкрито «Бізнес-інкубатор ЗНТУ».

У відкритті приймали участь студенти ЗНТУ різних спеціальностей, співзасновники та гості ЗНТУ:

Перший заступник голови облдержадміністрації – Слепян Елла Валеріївна.

Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької обласної державної адміністрації – Матвіїшина Оксана Євгеніївна.

Начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради – Остапенко Анатолій Вікторович.

Генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» – Степаненко Володимир Васильович.

Ректор Запорізького національного технічного університету – проф. Бєліков Сергій Борисович.

Директор «Бізнес-інкубатора Запорізького національного технічного університету», проф. Пуліна Тетяна Веніамінівна.

Заступник директора «Бізнес-інкубатора Запорізького національного технічного університету» – доц. Шило Галина Миколаївна.

Під бізнес-інкубатором розуміється організація, створена для підтримки підприємців на ранній стадії їх діяльності шляхом надання консультаційних, бухгалтерських та юридичних послуг.

Необхідність створення нашого бізнес-інкубатора підтвердили результати анкетування студентів. Власний бізнес збираються відкрити 73% опитаних, а рівень практичних навичок є всього у 21%. Крім того, особлива зацікавленість проявляється до проведення тренінгів з представниками місцевого бізнесу і влади (61% опитаних).

Бізнес-інкубатор ЗНТУ створено за ініціативи зав. кафедри менеджменту проф. Пуліної Т.Б. на базі кафедри менеджменту та кафедри інформаційних технологій електронних засобів, разом з Департаментом економічного розвитку й торгівлі Запорізької обласної державної адміністрації, Регіональним фондом підтримки підприємництва в Запорізькій області та за підтримки Запорізької торгово-промислової палати в межах реалізації Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2018-2019 роки.

Головною особливістю нашого бізнес-інкубатора є бізнес-проекти у сфері ІТ–технологій. Значний інтерес до цих проектів підтвердив ІТ–форум що проводився у ВЦ «Козак-Палац» 28 вересня 2018 р., на який прийшли 12 тис. відвідувачів протягом дня. Тому наш бізнес-інкубатор складається з двох частин: академічного комп'ютерного класу та виробничої ІТ-лабораторії.

Мета нашого бізнес-інкубатора – створити таку платформу, на якій підприємці-початківці, перш за все, студенти ЗНТУ, зможуть отримати практичні навички, досвід і додаткові знання.