2 березня на кафедрі будівельного виробництва та управління проектами відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам 2017 року. На засідання поздоровити випускників прийшли ректор університету та професорсько-викладацький склад кафедри БВ та УП. З привітаннями виступили ректор Запорізького національного технічного університету проф. Бєліков С.Б., завідувач кафедри БВУП проф. Доненко В.І. та проф. Антипенко Є.Ю. Випускників прийшли привітати також їх друзі, рідні та батьки.

Дипломи були вручені 20 колишнім магістрантам, а нині магістрам за спеціальністю «Управління проектами». Варто відмітити, що значна кількість дипломів з відзнакою.

Вручення дипломів випускникам – це особливе свято, яке одночасно радісне, і з нотками суму. Так, як все ж таки, в житті колишніх студентів закінчується важливий етап – етап навчання, становлення, професійного зростання. В цей день колишні магістранти стали дипломованими фахівцями, вони отримати дуже важливий документ – диплом. Диплом – це перший і один із найважливіших документів дорослого життя людини. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в університеті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед випускниками нові можливості та перспективи професійного росту. Варто відмітити, що диплом магістра – це лише перший етап у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців у відповідних галузях навчання.

Кафедра будівельного виробництва та управління проектами ЗНТУ щиро вітає випускників 2017 року із закінченням університету, із отриманням дипломів. Бажаємо, щоб вони знайшли своє місце в житті, гідне застосування набутим в університеті знанням. Бажаємо творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжні цілі і добиватися свого, знайти роботу, яка б приносила матеріальне та моральне задоволення. Бажаємо їм міцного здоров'я, успіхів, удачі та хай їм щастить.