Актова зала Національного університету «Запорізька політехніка» спалахує вогнями прожекторів. Яскраві, вони віддзеркалюють в очах глядачів, пробуджуючи відчуття краси і єдності з природою.

Це Юридичний факультет вітає весну, початок всього нового і прекрасного. Розквітає природа і таланти на сцені. Співи, танці вірші, а ще – багато гумору від команди КВН «Фіаско», які, до речі, вийшли у фінал. Підтримати їх ви зможете вже 25 квітня о 18:00.

До слова став декан факультету Юрій Володимирович Філей. Він подякував активним студентам за концерт, а ще, наголосив на тому, що нині Юридичний факультет розвивається, і змінюється на краще.

Ліричні відступи, де студенти факультету зачитують пронизливі рядки віршів, надихають жити і творити. А ще, виступи гостей, що їх із задоволенням і захопленням вітає зала. І звичайно, запальні пісні, що з перших акордів не дають всидіти на місці, у виконанні голови профбюро Юридичного факультету – Гюнель Сафарової.

Здавалося б, звичайний весняний день, а ні – завдяки студентам Юридичного факультету він викарбується в пам'яті глядачів яскравим спалахом весняного дива.