13-го березня о 18:00 відбувся Фестиваль Закритої ліги КВН на Кубок ректора ЗНТУ у ДК ім. Шевченко. Участь в урочистому заході взяли 8 команд найрізноманітніших факультетів нашого університету.

Ведучий, звертаючись до заповненого залу, повідомив, що у Кубку беруть участь такі команди: «Трансформеры» (ТФ), «РП-Дюшес» (ФРЕТ), «Без кота и жизнь плоха» (ГФ), «Крошки УФКС» (УФКС), «Сборная ЭТФ» (ЕТФ), «Голова не болит» (ФРЕТ), «Мысли вслух» (ФЕУ), «Рыцари мора» (МФ). Почесне журі в цей вечір виступило у такому складі: голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Володимирович Іванченко, директор Центру культури і дозвілля ЗНТУ Вікторія Володимирівна Комінова, редактор Відкритої Запорізької Ліги КВН Анатолій Остапенко, а також учасники команди КВН «Запорожский вектор – Машинка - ЗНТУ» Дар’я Білоцерковець і Гліб Зайцев. Відкрив змагання веселих та кмітливих Сергій Борисович Бєліков, виступивши зі своєю традиційною промовою. Як завжди, згадав про все, а також привітав прекрасну половину із минулим Міжнародним жіночим днем. Останнім штрихом перед безпосередньо виступами стало оголошення дещо нових правил турніру. Якщо коротко, то тепер на шляху до фіналу завжди будуть грати усі команди, щоб набирати якомога більше балів та потрапити у першу четвірку, яка і попаде у фінал. Також, система оцінювання отримала новий критерій – приз глядацьких симпатій. На мій погляд, ці нововведення нададуть дуже позитивний імпульс, оскільки тепер інтрига буде зберігатися довше за рахунок більшого постійного числа учасників.

Тож, команди почали виступати. Було все: пісні у стилі хіп-хоп, міні-сценки про «даїшників», «жарти-хвилинки» про побут, танці, актуальні пересмішки декомунізації, інтелектуальні жарти про різні прошарки суспільства та багато іншого. Після того, як виступили усі команди, Андрій Іванченко оголосив, що так звані «бонусні бали» отримали «Без кота и жизнь плоха» (0,2), «Рыцари юмора» (0,2) та «Сборная ЭТФ» (0,6).

Все ж таки, глядачі мали змогу помітити деяку недосконалість підготовки студентів, тому наступний тур може тільки надихати на нові вершини як нас, так і наших веселих та кмітливих.

Дякуємо ПАТ «Мотор Січ» за надане місце проведення та профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за можливість гарно влаштувати своє дозвілля!

Олексій Дітчук
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ