З 10 вересня по 12 вересня 2013 року у Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського (м. Сімферополь) відбувся II етап (півфінал) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM по Південному регіону (АР Крим, м. Севастополь, Запорізька, Миколаївська, Одеська та Херсонська області).

II етап олімпіади одночасно є чвертьфіналом Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM. Наступний етап ? фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM, який представляє собою і півфінал Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM, який буде проходити 10-13 жовтня у м. Вінниці та м. Бухаресті.

До участі в олімпіаді було запрошено 45 команд, які пройшли відбір на обласному етапі, який проводився 20 квітня 2013 року. Завдяки підтримці профкому студентів Запорізький національний технічний університет на олімпіаді представляли 4 команди: ZNTU_SetUp (Задорожній Євген Віталійович, Безсонов Андрій Георгійович, Косаренко Вікторія Геннадіївна, КНТ-411, 3 курс), ZNTU_BBTeam (Курсон Сергій Олегович, КНТ-710, 4 курс, Смірнов Олексій Сергійович, Тоцький Владислав Костянтинович, КНТ-410, 4 курс), ZNTU_SqrT (Білка Родіон Олександрович, Ільїн Владислав Сергійович, Палій Олександр Юрійович, КНТ-410, 4 курс) та ZNTU_ByteShift (Грішин Микита Вячеславович, Науменко Сергій Едуардович, Шатохін Данило Сергійович КНТ-412, 2 курс).

За умовами проведення олімпіади команди впродовж 5 годин виконували від 8 до 12 завдань різної складності на одному комп'ютері. Перевірка програм виконувалась автоматично з використанням системи ejudge в режимі on-line: вихідний код програми компілювався, тестувався, і при успішній перевірці програма зараховувалася. Вирішення завдання було обмежено часом і обсягом пам'яті.

За результатами олімпіади команда ZNTU_SetUp виступила відмінно та отримала право представляти Запорізький національний технічний університет у півфіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ.

Ми щиро вітаємо учасників олімпіади, сподіваємося, що всі студенти в результаті отримали величезне задоволення і набули корисних навичок. Ми бажаємо всім в майбутньому успішно застосувати свої знання в житті!

тренер, старший викладач кафедри програмних засобів
Миронова Наталя Олексіївна