25-27 лютого 2016 року в Київському міському будинку вчителя відбулася одна з найактуальніших подій освітньої галузі України – ІІ Міжнародна професійна спеціалізована виставка: «ЗНО-2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ.». Організатор: Лідер експоцентр. ЗНТУ був нагороджений трьома дипломами, а також став переможцем Гран-прі у номінації «Лідер інновації у розвитку міжнародної співпраці та презентації національної технічної освіти у світовому та європейському освітньо-науковому просторі технічного напряму»!

17-19 березня 2016 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва!

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. ЗНТУ отримав три дипломи, Почесну грамоту, Сертифікат якості наукових публікацій, а також Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності» та золоту медаль у номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти»!

Пишаємося нашим університетом! Бажаємо Запорізькому національному технічному університету процвітання та нових перемог!

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ