ювіляр Прушківський В.Г.

Вітаємо нашого ювіляра, Першого проректора університету, доктора економічних наук, професора Прушківського Володимира Геннадійовича!

ШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ГЕННАДІЙОВИЧУ!

Теплого літнього дня, оповитого сонячним серпанком, зустрічаєте Ви прекрасний ювілейний День народження! Доля не всім і не завжди дарує прекрасне життя. Вона обирає лише найкращих, найсильніших, найбільш гідних і витривалих, тих, хто у славний ювілей може пишатися і гордитися собою. Ми горді з того, що маємо змогу працювати і спілкуватись із Вами – багатогранною, шляхетною людиною, мудрим науковцем, педагогом-порадником, який увібрав у собі найкращі людські якості: професіоналізм, ерудицію, чудове почуття гумору, вимогливість у стосунках. Поціновуємо Вашу відданість служити людям за покликом душі, за велінням розуму. Сильні духом і міцні вдачею, Ви вміло поєднуєте внутрішню гармонію, інтелігентність, неперевершене почуття прекрасного з високим рівнем професійних якостей, умінням зорієнтуватися на реалізацію нових ідей та проектів.

У день ювілею особливо хочеться, щоб люди, які заслуговують на нашу сердечну вдячність і глибоку повагу, були поруч, щоб ми могли почути їхні спогади і роздуми, щоб вони мали можливість почути про те, яке місце вони займають у житті інших. Для всіх нас, Ваших колег, студентства, учнів, Ви присутні не тільки в Енциклопедії університету, у бібліографіях, а й у звичайних людських стосунках, сповнених поваги і тепла. Отож, слово про Ювіляра.

Прушківський Володимир Геннадійович народився 2 серпня 1957 року у с. Велика Радзивілівка на Вінничині. Після закінчення середньої школи навчався в професійно-технічному училищі №16. Закінчив з відзнакою і згодом працював токарем на заводі «Ленінська кузня», де і проходив «початкову школу менеджменту» в ролі секретаря комсомольського бюро цеху. З 1977 по 1982 р.р. навчався на економічному факультеті Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка. В 1982 році почав трудову діяльність в Запорізькому машинобудівному інституті ім. В. Чубаря асистентом кафедри політичної економії. Плідну та наполегливу працю в студентській аудиторії поєднує з наукової діяльністю. Професійне зростання Володимира Геннадійовича на цій ниві відобразилося у захисті кандидатської (1990 р.) та докторської дисертації (2009 р.). Одним із яскравих періодів життя Прушківського В. Г. є розбудова факультету економіки та управління на посаді декана та директора інституту (1997-2010 р.р.). В цей період студентство жило яскравим життя в навчальному, науковому та культурно-спортивному аспекті. З жовтня 2010 року і до нині перебуває на посаді Першого проректора ЗНТУ, розбудовуючи національну освіту в руслі європейських стандартів, посилює взаємозв’язки суспільства, бізнесу та науки.

Шановний Володимире Геннадійовичу, бажаємо завжди залишатися таким як Ви є: уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим. Ми бажаємо Вам творчих успіхів та професійного розвитку, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових звершень в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку. Вітаємо!

Колектив Запорізького національного технічного університету