Наприкінці квітня ЗНТУ відвідала делегація землі Саксонія-Ангальт Федеративної Республіки Німеччини на чолі з державним міністром і головою Державної канцелярії землі Саксонія-Ангальт Райнером Робра.

Члени делегації зустрілися з керівництвом університету. На зустрічі також були присутні директори інститутів, декани, викладачі та студенти.

З вітальним словом виступили ректор ЗНТУ проф. С.Б. Бєліков та голова делегації Райнер Робра. У своїй промові Райнер Робра зазначив, що важливим завданням співробітництва є заходи щодо збільшення ефективного використання енергії в Запорізькій області та місті Запоріжжя, зокрема в сфері санації житлових будівель. Для здійснення цих заходів необхідне підвищення кваліфікації інженерів в сфері енергетичної санації за європейськими стандартами у поєднані з практикою в технічних, виробничо-економічних та правових сферах.

Під час зустрічі було підписано угоду про співробітництво між Асоціацією «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області», Інженерною палатою Саксонії-Ангальт та Запорізьким національним технічним університетом.

Метою угоди є укріплення економічної сили землі Саксонія-Ангальт та Запорізької області з допомогою інженерної діяльності та сприяння розвитку у сферах економіки, науки та освіти.

Також був підписаний протокол намірів щодо співпраці у підвищенні кваліфікації інженерів за програмою «Професіональний інженер з енергетики».

Гості ознайомилися з університетом та відвідали музей ЗНТУ.