3 жовтня 2017 року до «Машинки» завітав мер міста Запоріжжя Володимир Буряк. Основною метою його візиту було вручення сертифікатів на стипендію міського голови. У цьому році сертифікат отримали 115 кращих студентів ЗНТУ різних факультетів, які невпинно працювали упродовж усього року.

Перед церемонією нагородження Володимиру Буряку було поставлено ряд запитань щодо покращення дорожньо-транспортного зв'язку у шевченківського району, ремонту студентської поліклініки, а також розвитку громадських міст відпочинку нашого міста. Також було оголошено про бажання проведення конкурсу на «Кращий гуртожиток» та фестивалю СТЕМів, з надією на підтримку під патронатом міського голови.

Для кожного з стипендіатів це перш за усе підтримка молодіжного руху у розвитку науковому, творчому та громадському житті. Приємно, що місцева влада хвилюється за розвиток сучасної молоді та підтримує її у будь-якій діяльності! Сподіваємось, зусиль ще достатньо для підкорення наукових і не тільки вершин.

— Вчиться не для батьків і вчителів, а перш за все для самих себе. — Такими словами Володимир Вікторович наставив студентів перед врученням сертифікатів!

Вітаємо стипендіатів, та бажаємо успіхів та подальшого розвитку!

Анастасія Атрошенкова,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ