Всеукраїнська міжвузівська наукова студентська конференція
"ІННОВАЦІЇ У ФІНАНСОВІЙ СФЕРІ: СВІТОВИЙ ДОСВІД ТА ПЕСПЕКТИВИ УКРАЇНИ"
(23 березня 2012 року)
Оргкомітет запрошує студентів 4-го та 5-го курсів взяти участь у роботі Всеукраїнської міжвузівської наукової студентської конференції "Інновації у фінансовій сфері: світовий досвід та перспективи України", яка відбудеться 23 березня 2012 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:(А) Новітні бюджетні технології та перспективи їх впровадження в Україні;
(Б) Новації Податкового кодексу України та їх вплив на соціально-економічний розвиток держави;
(В) Інноваційні інструменти на фінансовому ринку у контексті світової фінансової нестабільності.
ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ
ДО 20 СІЧНЯ 2012 РОКУ НА АДРЕСУ ОРГКОМІТЕТУ

­ заявку на участь у конференції згідно з наданим зразком,
­ файл із тезами доповіді на дискеті 3,5 (1,44) або електронною поштою,
­ роздрукований та підписаний автором один примірник тез,
­ рецензію наукового керівника на доповідь.
Роботи, що не відповідають вимогам і не представлені у встановлений термін – не розглядаються.
Тези проходять конкурсний відбір у комісії, до складу якої включені провідні науковці-фінансисти. Надходження тез доповідей електронною поштою необхідно перевірити за телефонами оргкомітету.
Тези доповідей, відібрані за конкурсом, будуть опубліковані у збірці матеріалів конференції, а їх авторам будуть надіслані запрошення до участі в роботі конференції до 1 березня 2012 року. Збірники тез оргкомітет не надсилає, учасники зможуть отримати їх у день роботи конференції.
Автори найбільш цікавих досліджень, на думку членів комісії, отримають можливість презентувати свої доповіді у ході роботи конференції, про що вони будуть особисто повідомленні    в запрошенні від оргкомітету (бажане використання ілюстративного матеріалу в форматі Microsoft PowerPoint).