Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фізичне виховання, спорт та здоров'я людини: досвід і сучасні технології», що відбудеться 2 – 4 жовтня 2014 р. в Запорізькому національному технічному університеті.

Основні напрямки і секції:

1. Система управління та правового забезпечення галузі.
  2. Психолого-педагогічні аспекти фізичного виховання та спорту.
  3. Актуальні проблеми фізичної реабілітації та адаптивного фізичного виховання.
  4. Сучасні напрями розвитку спорту вищих досягнень (технології підготовки та медико-біологічного забезпечення).
  5. Лікарський та педагогічний контроль в системі фізичного виховання учнів та студентської молоді.
  6. Масаж і СПА - технології.

В рамках конференції відбудеться фестиваль масажу «ІIІ MASSAGEFEST»

До участі запрошуються: науковці, викладачі, фахівці в галузі фізичної культури, спорту, фізичної реабілітації та рекреації, спортивної медицини, валеології та адаптивної фізичної культури, масажу.

Прийом заявок та тез доповідей до 20 червня 2014 р.

Оргкомітет

Пропонуємо для завантаження: