23-25 квітня 2019 року на базі кафедри «Електропостачання промислових підприємств» Запорізького національного технічного університету згідно з Наказом МОНУ №1313 від 21.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання».

Урочисте відкриття Всеукраїнської олімпіади відбулося 24 квітня в ауд. 320  головного корпусу ЗНТУ. Гостей університету, організаторів та студентів-учасників олімпіади привітали ректор, професор Бєліков С.Б., проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, професор Наумик В. В.,  декан електротехнічного факультету Антонов М.Л., завідувач кафедри «Електропостачання промислових підприємств» Шрам О.А. та побажали успіхів при вирішенні завдань олімпіади, а також, щоб перемогу здобули найсильніші!

В олімпіаді взяли участь 84 учасники, які представляли 22 вищих навчальних заклада ІІІ-ІV рівнів акредитації з усіх регіонів України.

25 квітня відбулося урочисте закриття олімпіади та нагородження переможців. За підсумками роботи членів журі олімпіади призові місця розподілилися таким чином:

І місце – Крисан Катерина Олександрівна, студентка Запорізького національного технічного університету;

ІІ місце – Копосов Андрій  Дмитрович, студент Таврійського державного агротехнологічного університету;

ІІ місце – Оринник Юрій Анатолійович, студент Одеського національного політехнічного університету;

ІІ місце – Савчин Олег Іванович, студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

ІІІ місце – Ковальський Сергій Петрович, студент Національного університету „Львівська політехніка”;

ІІІ місце – Кривко Олег Володимирович, студент Національного університету водного господарства та природокористування;

ІІІ місце – Калушка Олександр Володимирович, студент ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»;

ІІІ місце – Гриценко            Дмитро Вікторович, студент Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

ІІІ місце – Сичова Вікторія Володимирівна, Національного університету харчових технологій;

У командному заліку:

І місце – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя;

І місце – Сумський державний університет;

І місце – Луцький національний технічний університет;

ІІ місце – Вінницький національний технічний університет;

ІІ місце – Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”;

ІІ місце – Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова;

ІІІ місце – Миколаївський національний аграрний університет;

ІІІ місце Львівський національний аграрний університет;

ІІІ місце Національний університет біоресурсів і природокористування України;

На декілька днів Олімпіада стала не тільки каталізатором   творчого та професійного росту, але й центром об’єднання студентства з різних місць нашої України.
Сповиваємось, що кожний учасник, та кожний член журі, взяв із Запоріжжя до рідного міста та вищого навального закладу річний запас позитивного настрою, та творчої наснаги.