Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1364 від 10.10.2017 р. в ЗНТУ проходить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямком «Зварювання».

На конкурс представлено 62 роботи.

За підсумками роботи конкурсної комісії (І - заочного етапу) 25 робіт номіновані на ІІ етап конкурсу – підсумкову науково-практичну конференцію.

Мета конференції – визначення переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, обмін інформацією стосовно наукових розробок студентів у галузі зварювання.

Номінант конкурсу-учасник конференції повинен зробити наукову доповідь і в процесі дискусії захистити результати роботи, представленої на конкурс.

Якщо претендент на нагородження не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції (без зазначення поважних причин) його робота не може бути нагороджена. (підстава – Положення до наказу МОН України №605 від 18.04.2017 р. про затвердження положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей)

Конференція відбудеться 4 квітня 2018 року в ЗНТУ.

Умови для доповідача:

Номінанту-учаснику конференції необхідно підготувати доповідь (регламент 7 хвилин). Бажано супроводжувати її допоміжними матеріалами: кресленнями, схемами, таблицями, які можуть бути представлені як у стендовому варіанті, так і продемонстровані за допомогою мультимедійних засобів.

Нижче у вкладених файлах представлені:

1. Рейтингова таблиця прорецензованих робіт Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Зварювання» (PDF, 72 KБ)

2. Рецензії наукових робіт Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Зварювання» (PDF, 800 KБ)

3. Список запрошених на підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Зварювання» (PDF, 64 KБ)