29.11.2017 р. в актовій залі ЗНТУ відбулася грандіозна подія – концерт до Тижня журналістики. Це було надзвичайно. Перед тим, як розповісти про те, як веселяться журналісти, скажемо, що перед початком свята відбулося нагородження найактивніших студентів. Відзначали за акторську майстерність, участь у допомозі кафедрі, успіхи у навчанні та участь у наукових конференціях і фотоконкурсі.

І так, справа була на Олімпі. Кожного року серед богів відбувається найочікуваніша та наймодніша «тусовка», яку організовує бог гуляння та вічного відпочинку Діонісій. У цьому році він знадобився Верховному богу – Зевсу; у Зевса та Гери виповнилося 100 років спільного життя. Зрозуміло, що свято має бути відповідним, на висоті, не шкодуючи нічого. Так воно і було.

На вечірці богів знайшлося чимало талантів, які змогли не тільки розважити публіку, а й здивувати та зачарувати. До цього ми розповідали про загальноуніверситетські таланти, яких ще треба пошукати. А зараз, хочу вам сказати із впевненістю, половина цих талантів точно сконцентрована на кафедрі журналістики. Які тут голоси. Таких муз ви точно ще не чули. Приємно коли на заходах такого масштабу (маю на увазі вечірку богів) не забувають про вічне, пісня «Люди, як кораблі» доторкнулася до серця кожного, заглянула в душі глядачів та змусила усіх обдумати все зроблене та незроблене.

На сцені розвивалася не одна сюжетна лінія, тут творилися декілька історій кохання, на які було як мінімум приємно дивитися. Кожні надземні почуття вдало підкреслювались поезією, піснями, танцями. Зал підтримував артистів як міг. Бурхливі оплески, ніжні зітхання, зачаровані погляди – те, заради чого стільки людей працювали над створенням такого заходу. Як і усі хороші історії, розповідь про річницю шлюбу верховних богів завершилася на приємній ноті.

Висловлюємо велику подяку організаторці свята Ірині Юріївні Тонкіх та всій її творчій команді. Бажаємо Вам творчих злетів, поривів фантазії, нових задумів, багатотисячних аудиторій та просто хорошого настрою. Чекаємо нових запрошень на концерти.

Василина Гав'як,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ