Відкритий чемпіонат України по рукопашному бою «Спас 2013»

6 березня 2013 року в Запоріжжі відбувся відкритий чемпіонат України по рукопашному бою «Спас 2013». Гості з різних кутків країни приїздили до нашого міста аби довести, що вони гідні носити титул найкращого та найсильнішого. На змаганнях були присутні представники міст: Львів, Дніпропетровськ, Київ та Запоріжжя, більш ніж 40 учасників.

В українському рукопашному бої зійшлися як старі юніори, так і молоді бійці, вони показали чудову техніку та майстерність, яка нічим не поступалася світовим стандартам.

Представники Всеукраїнської Федерації «Спас» були задоволені результатами зокрема запорізьких учасників та своїх вихованців, які зайняли почесні перші місця.

Нагадаємо, змагання пройшли на базі спортивного комплексу ЗНТУ. Честь університету захищали бійці підрозділу «Щит». Їх учать у змаганнях стала можливим за фінансової підтримки профкому студентів ЗНТУ.

Хлопці вдало пройшли випробування та завоювали призові місця, зокрема, золоту медаль за перше місце отримав Колісніченко Володимир ГП-111, Конюшкевич Олег М-218, Джаббаров Тимур КПУ, почесне друге місце – Давтян Давид УФКС-210, та почесне третє – Богдан Євген ФЕУ-621 та Левченко Даніїл ІФ-510.

Технічний університет назавжди закарбував ім'я першості в історії українського рукопашного бою. 2013 рік став лише продовженням доброї традиції змагань, досягнень та перемог!

Прес-служба ЗНТУ
Єрмоленко Володимир