Ви є тут

Головна

У вихідні дні ігровий зал спорткомплексу Запорізького національного технічного університету став ареною двох матчів першості країни серед команд першої ліги, в яких лідер – «ЗАПОРІЖЖЯ-2-ЗНТУ» – приймав аутсайдера – «КРАМАТОРСЬК-ДЮКФП».

У суботньому матчі запорізькі студенти здобули переконливу перемогу – 128:78 (37:15, 27:24, 30:20, 34:19). А от наступного дня краматорці вже не виглядали такими приреченими: наприкінці першої чверті вони навіть деякий час вели в рахунку, і тільки триочковий від Данила Соколенка вивів господарів уперед – 15:14. У другому періоді перевага господарів досягла 10 пунктів (26:16), однак до великої перерви гостям вдалося дещо скоротити відставання – 28:32. Не останньою причиною таких коливань стало те, що запорізькі резервісти зробили невиправдану ставку на кидки з-за дуги, з яких 14 (!) змарнували. Зате у другій половині зустрічі перевага господарів, особливо в заключній десятихвилинці, була незаперечною. В підсумку – вагома перемога – 94:63 (15:14, 17:14, 25:16, 37:19).

Список бомбардирів запорізької команди за підсумками двох матчів очолив Ілля Міхеєв (47 очок), який до того ж став найкориснішим гравцем першої гри з 36 балами ефективності. Решта його одноклубників мають такі показники результативності: Рагімов – 46 очок, Соколенко – 33, Мясоєдов – 25, Морозов – 22, Вадим Биков і Титов – по 19, Ровінський – 6, Тимощук – 5.

Набравши 27 очок, запорізькі резервісти впевнено лідирують у першій лізі, випереджаючи найближчого переслідувача – одеську команду «Динамо-БІПА» на 9 очок. Саме в Одесі 1 і 2 квітня «ЗАПОРІЖЖЯ-2-ЗНТУ» зіграє два наступні матчі першості.