1 жовтня в історико-культурному комплексі «700-річний Запорізький дуб» відбулися урочисті заходи до Дня працівника освіти, 75-річчя утворення Запорізької області та до 70-річчя визволення Запоріжжя від фашистських загарбників. В організації цього дійства взяли участь науковці, викладачі, студенти Запорізького національного технічного університету, Запорізької державної інженерної академії та їх коледжів. Почесними гостями були народний депутат України Карташов Є.Г., перший заступник голови Запорізької обласної ради Абдурахманова С. П., заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Запорожченко А.Г., заступник Запорізького міського голови Каптюх Ю.В., голови районних адміністрацій Запорізької міської ради по Жовтневому, Ленінському та Орджонікідзевському районах м. Запоріжжя, а також організатори заходів Голова ради ректорів, ректор ЗНТУ професор Бєліков С.Б., в.о. ректора ЗДІА професор Швець Є.Я. та голова студентського самоврядування Іванченко А.В. Кожен з них звернувся до присутніх зі щирими сердечними поздоровленнями близькими кожному святами. Гості побажали працівникам освіти творчих здобутків, розумних студентів, нових досягнень у вихованні молодого покоління, а молоді сил, натхнення та успіхів у навчанні. Відбулася церемонія нагородження грамотами різного рівня викладачів, працівників вишів та студентського активу.

Потім організатори подарували гостям незабутнє свято емоцій, відчуттів та приємних подарунків. Для всіх присутніх виступали учні ліцею «Захисник». Показовий виступ з карабінами не міг не вразити глядачів, він був неперевершеним. Хлопці продемонстрували незвичайну синхронність та дивовижні вміння, за що їм віддячили бурхливими оваціями. Талановитий запорізький співак та композитор заслужений артист України Анатолій Сердюк приємно порадував присутніх своїми хітами. Наші душі переповняла безмежна гордість за рідний край, за нашу невмирущу історію, за мужній народ, коли лунали пісні, що оспівують запорізький край: «Запорізький дуб», «Запоріжжя моє кохане». Навколо панувала абсолютна тиша, здавалося, що всі навіть затамували подих під впливом чарівних звуків. Та як тільки мелодія стихла, публіка вибухнула шаленими оваціями та словами вдячності.

Вокальні студії ЗНТУ та ЗДІА теж порадували нас декількома композиціями. Виступи були як завжди неперевершеними та гідними гучних оплесків.

Із Днем працівника освіти всіх також привітали представники Запорізької міської організації Партії регіонів, які багато зробили для організації свята. А Театр козацького бою «Запорізький спас» подарував свій вражаючий виступ. Актори змушували серця глядачів завмирати від хвилювання та видовищ, продемонстрували хоробрість, мудрість й традиції козаків.

Завершувала урочистості збірна команда КВК «Запорізький вектор – Машинка-ЗНТУ». Хочеться сказати, що усмішки не сходили з наших уст, всі раділи, всі буди в чудовому настрої.

Щиро дякуємо всім учасникам та організаторам цього чудового заходу, адже вони подарували нам ще один яскравий день в університетському житті.

Марія Назаренко, Сніжана Вичужаніна
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ