«Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ» лідер 1/4 відкритої ліги КВН

Два дні в БК «Кірова» гриміли команди веселих та кмітливих з різних куточків запорізької області. Ігри Відкритої Запорізької Ліги Клубу Веселунів стартували 25 квітня та тривали два дні, за цей період свої таланти показали сімнадцять команд, з яких п'ять – із ЗНТУ.

Справжня битва титанів розгорнулася на сцені БК «Кірова», сімнадцять команд зійшлися у гумористичному поєдинку – вижили не всі.

Для того щоб завоювати серця журі та глядачів, у команд було два конкурси, вільний стиль (фрістайл) та розминка, загальною сумою по часі 10-15 хвилин.

В перший день до півфіналу пройшли 4 команди: «Порт 777», «Мочи манту», «МоРЕ» та переможець дня – «Заинька». В другий день також 4 команди: «Смайлы», «ФИФА», «Молодость» і «Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ», яка виграла другий ігровий день набравши найбільшу кількість балів.

За привітання «Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ» отримав 4.2 бали, як стверджує сама команда, «можна було і більше, та на розминці ми відірвалися по повній – набравши максимальну кількість балів», що дало змогу виграти 1/4 та піднятися на сходинку вище.

Команда передає подяку своїм партнерам: «Фонду добрих справ» та «Запорізькому вектору» і чекає на підтримку в наступній грі.

Також вдячні ректору ЗНТУ – Сергію Борисовичу Бєлікову та голову профкому студентів – Андрія Володимировича Іванченко. Дата початку наступної гри стане відомою у найближчий час =).

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ
Єрмоленко Володимир