Національний університет «Запорізька політехніка»
запрошуємо Вас на програму:
Бухгалтер, головний бухгалтер фірми

Завдяки нашій програмі Ви опануєте ведення бухгалтерського обліку, розберетеся в методиці розрахунку основних податків і зборів. Ми навчимо Вас складати бухгалтерську документацію – від первинних документів до фінансової і податкової звітності, а також вести облік за допомогою програм автоматизації бухгалтерського обліку, перш за все за допомогою популярної в нашому регіоні програми «1С Бухгалтерія».

Програма має практичну спрямованість – не лише необхідні теоретичні знання, але й максимум практичної роботи – вирішення завдань, розрахунок податків і зборів, заповнення первинних і облікових документів, складання звітності. Наша програма орієнтована на широке коло слухачів:

- студентам економічних спеціальностей - програма дозволить надати знанням практичного прискорення, щоб краще проявити себе на практиці, або вже зараз, знайти цікаву і добре оплачувану роботу за фахом;

- студентам неекономічних спеціальностей - програма дозволить отримати додаткову спеціальність і підвищити, таким чином, свою конкурентоспроможність при пошуку роботи;

- керівникам підприємств і підприємцям - програма дозволить розібратися в специфіці роботи бухгалтера, навчить розуміти, а при необхідності контролювати свого бухгалтера

- юристам, що спеціалізуються в господарському і податковому праві - програма дозволить розібратися в бухгалтерському обліку, як бухгалтери дивляться на ті проблеми, які Ви вирішуєте разом;

- програмістам, розробникам програми автоматизації обліку і управління - програма дозволить розібратися в принципах ведення бухгалтерського обліку, щоб розуміти мову, на якій спілкуються бухгалтери підприємств - замовників Вашої роботи.

Термін навчання: 4 міс.
Заняття проходять у вечірній час (з 18 до 21 год.)
Вартість - 1900 грн/міс.
тел. 050-731-66-99