Ви є тут

Головна

22.09.2017 року на базі 55-ої окремої артилерійської бригади був проведений фінальний етап обласного військово-спортивного конкурсу «Призовник-2017». У ньому взяли участь 17 команд нашої області, серед яких були і наші представники. Гідність нашого університету захищала команда «ЩИТ ЗНТУ». На заході були присутні гості з управління: заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович та керуючий справами облради Подорожко Володимир Володимирович.

Змагання проводились у таких напрямках: конкурс стройової пісні, неповне розбирання-збирання зброї, одягання засобів захисту, конкурс першої медичної допомоги в умовах «бойових дій», спеціалізований крос, підтягування в бронежилеті, змагання зі стрільби та військово-прикладна естафета. Наші мужні, сильні та відважні захисники показали себе дуже добре, і хоч вони не здобули перемоги, та були до неї дуже близько.

Після завершення усіх естафет нашим богатирям влаштували справжній солдатський обід. І це, звичайно ж не все. Також нашим бійцям урочисто вручить грамоти ректор ЗНТУ Бєліков Сергій Борисович.

Також керівник організації ЩИТ Дєвочкін Василь Федорович запрошує усіх бажаючих поповнити лави захисників нашого університету. Вам не обіцятимуть купу перемог, медалей, грамот, але вам точно забезпечать безкінечні фізичні тренування (спочатку ви пошкодуєте про вступ, та потім це стане вашою залежністю), нереально дружній колектив, шанс стати більш самостійним та дорослим.

Василина Гав'як
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ