25 квітня в ДК ім. Т.Г. Шевченко відбувся перший чвертьфінал Закритої ліги КВН на Кубок ректора ЗНТУ. З темою «Туманный Альбион» виступили команди-першопроходці сезону: «Рыцари юмора», «Трансформеры», «Без кота и жизнь плоха» та «Крошки УФКС».

Після двох тижнів напруженої підготовки команди представили нам 4 конкурси.

За традицією та логікою перший конкурс – «Приветствие». Відкривали гру «Рыцари юмора» (МФ). На висоті був показаний акторський талант: від перетворення на тварин до управління «сплячим» тілом товариша за командою. У виступі «Рыцарей» були і запальні танці, і пишні костюми – команда виклалася гідно, чим, звісно, неабияк порадувала глядачів.

«Без кота и жизнь плоха» дивували несподіваними темами та цікавим гумором. Презентабельні костюми повністю підкреслили образи леді та джентльменів, а символічний «кіт» - став фішкою молодої команди.

Потім до справи взялися ще одні новачки – «Крошки УФКС». Яскрава команда завоювала увагу неперевершеною життєрадісністю та позитивом, щиросердним добрим гумором.

На десерт: чемпіони минулого сезону Закритої ліги КВН ЗНТУ – команда КВН «Трансформеры». Досвід і, безумовно, хороший матеріал допомогли «Трасформерам» не тільки притягнути погляди до сцени, але добряче повеселити залу. Цього разу вони «трансформувалися» у збірну усім відомого Зеленого Яру і успішно виступили в образах колоритних мешканців цього району.

Конкурси «Биатлон» і «Разминка» знову витримали напругу та інтригу до останнього, як для глядачів, так і для команд: вони не тільки цікаві імпровізацією на сцені, але й реакцією залу на озвучені жарти.

Звучали жарти і на традиційному конкурсі записок. Цього разу також розігрувалися призи від наших партнерів: організації активного відпочинку у Запоріжжі «От винта», клубу по грі «МАФИЯ - DMC - Запорожье», цирку «Кобзов» та таксі «Оптимальне». Переможці отримали цінні сертифікати.

Останній конкурс – «Конкурс одной песни». Слід сказати, що Закрита ліга КВН ЗНТУ давно не радувала глядача цим змаганням. І от воно повернулося, причому, доволі-таки вдало. Цікаво було спостерігати, як улюблені пісні перетворюються на гумористичний шедевр. Команди поспівали із залом та розкачали публіку на повну!

Перший чвертьфінал подарував нам сміх і радість за улюблені команди: ми мали змогу проголосувати за команду, яку хотіли б бачити володарем призу глядацьких симпатій. Віримо, що другий чвертьфінал принесе нам не менш яскраві емоції. Тож, продовжуємо спостерігати за веселою та кмітливою частиною університетського життя! Приходьте 01 квітня о 18.00 до ДК ім. Т.Г. Шевченко! Для Вас виступатимуть: «РП-Дюшес», «Мысли вслух», «Голова не болит» і «Сборная ЭТФ»! Буде гаряче!

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ