13 грудня 2012 р. у Запорізькому національному технічному університеті відбулась зустріч з генеральним директором ВАТ «Запоріжсталь» Ростиславом Шурмою за участю представників профкому студентів ЗНТУ та Запорізької обласної молодіжної ради на чолі з її головою Андрієм Іванченко. Бесіда відбулась у форматі «питання-відповідь».

Ростислав Шурма розповів про своє університетське навчання – «Моя основна освіта – життєвий досвід. Яку кількість знань я отримав навчаючись в університеті? Дуже часто хочу відповісти – відсотків п’ять. Але це хибна думка. Вища освіта – базовий фундамент. Якщо маємо – не відчуваємо, а коли відсутній – ось тоді дається в знаки його брак». Поділився секретами успіху в бізнесі, зокрема про досягнення високої посади генерального директора провідного промислового підприємства регіону - «В мене ніколи не було мети зайняти посаду керівника комбінату «Запоріжсталь». Десять років тому, я лише кілька разів чув про нього. Я вірю, що необхідно будувати для себе чіткий план того, чого ти хочеш досягти у житті і бути готовим іти на жертви». Свій монолог підсумував фразою «Шанси стати успішним є у кожного, необхідно цього тільки захотіти і докласти зусиль».

Олександр Прохорович, тел.: 0668748373, ГП-411
Пресслужба профкому студентів ЗНТУ,