23 березня в Запорізькому національному технічному університеті відбулася зустріч з керівником Інформаційного центру Німецької служби академічних обмінів DAAD у Києві, доктором Гізелою Ціммерманн. У зустрічі прийняли участь перший проректор проф. Володимир Прушківський, стипендіат DAAD, доц. кафедри програмних засобів Сергій Сердюк, зав. кафедрою теорії та практики перекладу проф. Анатолій Приходько, начальник відділу міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами ЗНТУ Світлана Сидорченко та провідний фахівець відділу Лариса Дуйко.

Після короткого ознайомлення пані Гізели Ціммерманн з історією ЗНТУ, відбулося обговорення перспектив подальшого розвитку відносин між ЗНТУ та найбільшою німецькою громадською організацією з підтримки міжнародних академічних обмінів студентів та науковців (DAAD). Розглядалася можливість запрошення лектора DAAD в ЗНТУ для проведення занять з німецької мови для студентів.

Для студентів та викладачів ЗНТУ пані Гізела Ціммерманн зробила презентацію численних стипендіальних програм DAAD «Навчання та дослідження у Німеччині» та відповіла на запитання присутніх.