21 листопада 2016 року у Запорізькому національному технічному університеті відбулася зустріч ректора ЗНТУ проф. Бєлікова С.Б. з представниками Посольства Франції в Україні Сільвеном Ріголле, Аташе з питань наукового та університетського співробітництва та Фабрісом Пето, Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови. На зустрічі були також присутні Богдановська Л.К., директор Французького культурного центру «Альянс Франсез», Голтвяниця Н.Ю., доцент кафедри теорії та практики перекладу, Серга Н.В., старший викладач кафедри Теорії та практики перекладу, Дуйко Л.М., провідний фахівець відділу міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами, Плинокос Д.Д., секретар Координаційної Ради з питань міжнародного співробітництва.

На зустрічі обговорювалися питання можливості та перспектив наукового та університетського співробітництва ЗНТУ з університетами Франції, студентської та викладацької мобільності, питання та проблеми вивчення французької мови на технічних спеціальностях, а також вивчення французької мови як другої іноземної на кафедрі теорії та практики перекладу. Зустріч пройшла в дружній обстановці.

Відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами