Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що в законопроект про вищу освіту потрібно включити спеціальний розділ щодо боротьби з корупцією у вищих навчальних закладах

Про це він повідомив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook.

"Закон "Про вищу освіту" повинен містити спеціальний розділ, присвячений боротьбі з корупцією у вузах. Адже корупція у ВНЗ - це, перш за все, удар по якості освіти. Уявіть собі лікаря, який отримав відмінну оцінку за гроші на екзамені з анатомії. Тому ми розуміємо цю проблему і будемо думати, як відобразити вирішення цієї проблеми в законопроекті", - наводить слова прем’єра прес-служба ( http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244910498&cat_id=244274130 ) уряду.

Прем’єр нагадав, що на сьогодні створена робоча група, яка займається доопрацюванням законопроекту про вищу освіту.

"Через 10 днів мені повинні доповісти про результати доопрацювання цього закону. Потім ми його винесемо на чергове засідання Кабміну і, якщо Кабінет Міністрів схвалить всі ті зміни, які пропонуються, ми направимо його до парламенту".

Нагадаємо, результатом нещодавніх консультацій Миколи Азарова з представниками вищих навчальних закладів щодо законопроекту "Про вищу освіту" стало доручення глави уряду створити оперативну робочу групу, яка протягом двох тижнів доопрацює зазначений проект закону.

Робочу групу очолив в.о. ректора Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут" Михайло Згуровський.