Ви є тут

Головна

18 вересня у Запорізькому національному технічному університеті відбувся захід для студентів університету під назвою beBESTies. Організаторами цього заходу були члени Ради студентів технічних вузів Європи (BEST Zaporizhzhya), постійно зростаючої європейської студентської організації на базі нашого університету. Цей захід був направлений на ознайомлення студентів зі структурою та діяльністю Ради як на локальному, так і на міжнародному рівні.

Спікерами виступали: Президент BEST Максимовська Анастасія (ст. гр. ГФ-315) та член організації Грицев Владислав (ст. гр. РТ-815).

Захід поділявся на дві частини. Перша частина beBESTies була присвячена ознайомленню студентів з основними засадами діяльності організації. Було розгорнуто наступні теми:

– структура організації;

– проекти BEST;

– перспективи для студентів ЗНТУ;

– функціонування робочих груп організації;

– переваги членів BEST на ринку праці.

На другій частині була проведена презентація на тему освітніх курсів за кордоном. Учасники заходу мали нагоду дізнатися корисну інформацію:

– що таке курси BEST;

– як на них потрапити;

– які є правила оформлення подачі;

– як дешево подорожувати Європою.

Після заходу студенти були запрошені на каву, де вони мали змогу поспілкуватися з представниками організації, отримати відповіді на всі свої запитання, заповнити анкету для вступу до BEST, а також дізнатися як особистий досвід роботи в Раді студентів допоміг її членам у професіональному та особистому житті.