12 вересня о 15:00 в актові залі «Машинки» зібрали студентів першого курсу, що живуть у гуртожитках і провели з ними цікаву та корисну бесіду, для того, щоб познайомити з університетом, а найголовніше – з правилами проживання у гуртожитках.

Іванченко А.В. – голова профкому студентів, аспірантів і докторантів ЗНТУ – розповів, куди йдуть кошти, які сплачують студенти за проживання, закликав раціонально використовувати воду й електроенергію, попрохав вести себе розумно та не порушувати правил, а також відповів на поставлені питання.

Вадим Кеда – представник студмістечка – спеціально для «першачків» ці правила навіть зачитав. А також розповів корисну інформацію щодо отримання субсидій. Певно, найгарячіші диспути були зі студентами у голови молодіжного спецпідрозділу «Щит» – Дєвочкіна В. Ф., який також розповів і про історію та задачі угрупування.

Ну і найцікавіше наостанок: директор центру культури та дозвілля студентів – Комінова В. В. – розповіла студентам, де можна розкрити свій творчий потенціал, стати почутим, покращити свої таланти (головний корпус, 4 поверх, ауд. 402).

На цьому збір першого курсу був завершений. Сподіваємось, що для новоспечених жителів гуртожитків ЗНТУ цей захід був пізнавальним і корисним!

Коляда Тетяна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ