«Будильник»: постріл у серце та сповідь священику

22 квітня о пів на сьому в Дніпропетровську стався «explosion» позитивних емоцій та переживань. Бомба сповільненої дії підірвалася на відкритті XXI міжнародного фестивалю молодіжних театрів «Рампа – 2013». Фестивалю пройшов за участі команд з різних куточків України, Росії та Білорусії. Команди відстрілювалися протягом п'яти конкурсних днів, з понеділка по п'ятницю 22 по 26 квітня. Кульмінацією «трагічного дійства» став суботній гала концерт, де «перцю в салат» насипали представники від усіх команд-учасниць.

Небезпечні хлопці з програмою «Коли діти перестануть співати» – команда нашої славетної «Машинки» – «Будильник» перейняли естафету останніми, та на якості їхнього кримінального гумору це ніяк не сказалося. Бажання отримати «пальчики» (рука, яка боязко виходить на сцену – беззмінна емблема «Рампи») та перестріляти якомога більше людей (ті хто бачив мініатюру зрозуміють), було локомотивом мафіозного руху «Будильника».

Говорячи словами організаторів, «У Будильника було все геніально і просто, маса абсурдної іронії та банальщини, яка доводила глядачів до сміху крізь сльози». «Текст можна було розібрати на цитати, а актрису залишити у Дніпропетровську» – все ідеально!

Глядачі не лише аплодували стоячи, але й свистіли, кричали і по всякому підтримували виступаючих. «Будильник» розбудив сплячий Дніпропетровськ і показав що останній конкурсний день такий же веселий і запальний як і перший. А на галла концерті, «Будильник» став «ізюминкою» фестивалю і завоював приз глядацьких симпатій, який і привіз у Запоріжжя, до рідного університету.

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ
Єрмоленко Володимир