П'ятий етап щорічної Битви Університетів вже за плечами, і хто б сумнівався – машинка знову переможець. Це вже стало традицією – повертатися з інших університетів з кубками першості. Свій п'ятий, ювілейний кубок студенти ЗНТУ отримали за перемогу у Шоу-програмі, і сподіваємося, що він не останній.

У конкурсі брали участь 6 команд – ЗНТУ, КПУ, ЗНУ, ЗДІА, ЗЕІТ і ЗДМУ. Місця між претендентами на перемогу розподілилися наступним чином:

І місце – ЗНТУ;

ІІ місце – ЗДІА;

ІІІ місце – КПУ.

Університети виступали із заявленими заздалегідь номерами, проте деякі учасники вирішили імпровізувати, та судді цей хід не оцінили.

Яскраві, пристрасні танці, сильний та вольовий вокал, неймовірні стеми, акробатичні номери, інструментальні виступи та навіть показові виступи з ушу.

Усі команди були сильними, кожен університет показав на що здатен, та ЗНТУ було непереможним. Сильні учасники, прекрасна підтримка – все це зробило виступ нашої команди неперевершеним. Тож машинка цілком виправдано отримала свою перемогу, і не збирається здавати своїх позицій, а наші вболівальники лише підтримують її у цьому.

Карина Боровик,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ