У квітні кампус-команда Procter & Gamble Ordzhonikidze Plant відвідала Запорізький національний технічний університет.

Цікаву презентацію з відеороликами про Компанію Procter & Gamble, про її історію, внесок в збереження природних ресурсів, новаторство і успішних брендах, про інноваційний сучасний завод P & G в м.Покров (м.Орджонікідзе Дніпропетровської області) та свою особисту кар'єру в міжнародній компанії для студентської аудиторії розповіли: Plant HR Manager Андрій Ткаченко (Закінчив в 2008р. ХНАУ), Plant Health Safety Manager Василенко Владлен (закінчив ХНУ в 2013р.) І Operation Department Manager (Soap Production) випускниця 2011р. ЗНТУ Ольга Зацарне.

Окремо дякуємо за допомогу в організації зустрічі Центру сприяння працевлаштуванню ЗНТУ та студентській організації BEST Запоріжжя, Фоменко Олексія (4 курс Машинобудівний ф-т) і за активну участь і цікаві питання Жадько Романа (4 курс Машинобудівний ф-т), Ухил Артура (5 курс електротехнічний ф-т) і Дьяченко Антона (4 курс ф-т радіоелектроніки і телекомунікацій).

Наближається період літніх стажувань в Procter & Gamble!

Орджонікідзевський філія (Ordzhonikidze Plant) запрошує студентів 3-6 курсів та нещодавніх випускників зі знанням англійської мови вище середнього (інженерні спеціальності, логістика та IT) не упустить шанс успішної кар'єри в міжнародній Компанії Procter & Gamble!

Докладніше про P & G, умови відбору кандидатів, пробний тест ви можете Ознайомитися на сайті http://ukraine.pgcareers.com/