Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників

Нагадуємо, що Фонд Віктора Пінчука вдесяте проводить конкурсний добір учасників стипендіальної програми «Завтра.UA». Місія програми – сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни та створювати і розширювати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін майбутнього.

Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання.

26-30 жовтня 2015 р. для студентів Запорізького національного технічного університету проведено серію майстер-класів «Практичні поради молодому спеціалісту щодо особистісного та професійного розвитку для початку успішної кар'єри».

Наближається 115-а річниця з дня заснування нашої Alma-mater, нашого рідного університету! Святкування цієї урочистої дати неможливе без її почесних випускників, які є гордістю не лише університету, а й усього Запорізького краю – людей, котрі своєю працею та громадською діяльністю творили і творять історію, виховують підростаючі покоління, зміцнюють економіку нашого краю.

Асоціація випускників прийняла рішення відзначити кращих випускників нашого університету та запросити Вас долучитися до благодійного проекту «Іменне крісло в актовій залі МАШИНКИ», створивши таким чином у актовій залі ЗНТУ «алею випускників», які своєю самовідданою працею створювали і створюють славу університету, місту Запоріжжю і нашій Батьківщині. Кожен почесний випускник має можливість отримати власне іменне крісло та залишити спогад про своє студентське життя, котре пройшло в стінах найкращого університету Запорізького регіону.

Шановні студенти 3-5 курсів!

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA».

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ успішно продовжує надавати прекрасні можливості для самореалізації нашій молоді! Для прикладу влітку «машинківці» вирушили до Києва із непростим візитом!

Ми поспілкувалися із фахівцем І категорії Центру Світланою Олефір: «У червні ми анонсували можливість проходження стажування нашими студентами у Міністерстві інфраструктури України в рамках проекту Icebreakers wanted for the Government. Відбір кандидатів проводився за пакетом документів: резюме + мотиваційне есе. Із наших студентів були відібрані троє: Водопьян Богдан (ФРЕТ), Богомаз Тетяна (ФМТУ) и Єрьомін Євген (МФ). Це вперше Міністерство взяло не тільки студентів київських вишів. Спеціалісти Центру сприяння працевлаштуванню ЗНТУ допомогли студентам із оформленням резюме и есе. І мені б хотілося відзначити те, що наша екс-начальник Анастасія Ігнашова доклала до проекту максимум зусиль, зокрема, її заслуга у тому, що студентам надали безкоштовне проживання у Києві на весь період стажування. Кураторами наших студентів були Гарик Корогодський – бізнесмен, відомий проектом «Generation.ua» (Програма підготовки майбутнього топ-менеджменту України), и заступник Міністру інфраструктури України Володимир Шульмейстер».

Фонд Віктора Пінчука та Фундація «Coca-Cola» оголошують конкурс на участь у екологічному форумі «Climate Change Camp III»

25-28 вересня 2015 року на базі комплексу Джинтама-Бриз (с.Глібівка, Вишгородський район, Київська область, http://gintama-briz.kiev.ua ) учасники «Climate Change Camp III» отримають нові знання та навички з теми: «Охорона природного середовища: збереження води та водних ресурсів через зміну споживацької поведінки українців», розроблять унікальні екопроекти та зможуть взяти на себе відповідальність за їх втілення в життя.

Якщо ти – випускник ЗНТУ, який запоріжці протягом багатьох років лагідно і з повагою називали «машинкою», і твоя доля починається від цього благодатного порогу – запрошуємо до співпраці і творчості!

Ти маєш змогу вписати свої живі сторінки в історію рідного вишу, розповівши про свої роки навчання, про людей і події своєї студентської юності.

Це буде історія Запорізького національного технічного університету в людських долях, в живих спогадах і роздумах. Тому і назва (поки що – робоча) цієї книги – тепла і незвична: «"Машинка" – життя і доля!»

Центром сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ при співпраці із Міністерством інфраструктури України було запропоновано пройти відбір на проходження стажування. Серед бажаючих було відібрано трьох переможців: Богомаз Тетяну (ФМТУ), Водоп'ян Богдана (ФРЕТ), Єрьоміна Євгена (МФ).

Міністерство інфраструктури відкриває двері амбіційним студентам ЗНТУ для Icebreakers wanted for the Government!

18 березня 2015 року відбувся тренінг «Особливості працевлаштування випускників з числа сиріт у 2015 році», організований Центром сприяння працевлаштуванню студентів та випускників і профкомом студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ з метою підвищення професійної конкурентоздатності, рівня знань з питань трудового законодавства, розвинення навичок самопрезентації, осмислення власної професійної Я-концепції учасників.

Програма заходу включала два інформаційно-практичних блоки:

Для участі у Конкурсі – 2014/15 Стипендіальної програми «Завтра.UA» було направлено 1244 пакета документів. За рішенням Фонду на оцінювання експертам 2-го туру передано 700 конкурсних робіт конкурсантів, із них 11 студентів Запорізького національного технічного університету: