Ви є тут

Головна

21 листопада українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи.

Свято відзначається ось вже четвертий рік поспіль, згідно з Указом Президента, на честь знаменної і доленосної події в новітній українській історії – Революції Гідності 2013 року.

Мета свята – не тільки вшанувати патріотизм і мужність українців, які не побоялися встати на захист демократії, а й розповісти наступним поколінням про те, як люди боролися за свої права і національну гідність.

В Запоріжжі з цієї нагоди пройшов урочистий мітинг та покладання квітів на Майдані Героїв біля Запорізької обласної адміністрації, де взяли участь і студенти Запорізького Національного Технічного Університету.

На мітингу були присутні губернатор області Костянтин Бриль, народний депутат Ігор Артюшенко, депутат і ветеран АТО В'ячеслав Зайцев, керівники запорізький університетів, в тому числі і ректор Запорізького Національного Технічного Університету Сергій Борисович Бєліков, чиновники, молодь, поліція і військові. Також на мітингу були представники трьох церковних конфесій, які помолилися за Україну і за загиблих за незалежність нашої країни героїв.

Студенти «Машинки», не дивлячись на похмуру і холодну погоду, прийшли вшанувати пам'ять загиблим на Майдані, які віддали життя за світле майбутнє нашої країни. На питання, — чи є сенс проводити подібні заходи? — всі опитані відповіли безперечне «ТАК», тому що українці повинні пам'ятати своїх героїв, які безстрашно боролися за свої права і національну гідність.

Що ж, побажаємо всім щастя та мирного неба над головою!

Анастасія Бойченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ