Ви є тут

Головна

Листопад багатий на свята, і починаються вони з самого першого дня, бо 1 листопада Україна традиційно святкує День менеджера. Кафедра менеджменту ЗНТУ не залишалась байдужою, і влаштувала справжнє свято для своїх студентів.

В актовій залі ЗНТУ було проведено концерт, присвячений професійному святу менеджерів. Під час концерту було представлено проекти розвитку туризму у місті Запоріжжі за авторством студентів кафедри менеджменту.

Усі вони були гідні перемоги, але лідерство залишилося за магістрами кафедри, які представили усім проект, розрахований на три фінансові групи населення, при цьому навіть «студентський» пакет передбачав надзвичайно цікавий і активний відпочинок.

Святковості концерту надали виступи активних студентів із танцями. І який же менеджер без почуття гумору? Усіх присутніх розважала команда КВН «Дикий птах», завдяки їх гумору з облич гостей ще довгий час не зникали усмішки. Тож, ми вдячні всім учасникам за таке свято, бажаємо їм наснаги у навчанні і подальшому розвитку представлених проектів.

Карина Боровик,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ