З 16 травня по 30 червня 2022 року відбуватиметься перепоселення. Якщо ви маєте намір продовжити своє проживання в гуртожитку, вам необхідно:

1. Заповнити документи (Договір найму житла (2 примірники) та заяву на проживання. Бланки можна знайти на сайті університету у розділі «Студенту/Гуртожитки» або за Qr-кодом).

2. Завізувати заяву на проживання:

• у своєму деканаті або коледжі (підпис, печатка);
  • у бухгалтерії гуртожитків (адміністративний корпус, каб.№2);
  • у завідувача свого гуртожитку;
  • у профкомі студентів НУ «Запорізька політехніка».

3. Сплатити відповідну вартість за проживання в гуртожитку (лише після того, як зберете всі підписи на заяві).

4. Отримати ордер на поселення у дирекції студентського містечка (вул. Жуковського 60, при собі мати готовий комплект документів та квитанцію про сплату за проживання в гуртожитку).

5. Отримати медичну довідку у свого сімейного лікаря.

6. Ордер, квитанцію про сплату та медичну довідку надати завідувачу свого гуртожитку.

Студентам, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або за кордоном, через що не мають можливості приїхати, але бажають залишити за собою місце в гуртожитку необхідно зателефонувати за номером (061) 224-42-35 та повідомити про це профком студентів.

Рішення щодо перепоселення студентів, які у поточному навчальному році мали зауваження щодо дотримання Правил внутрішнього розпорядку, зобов'язань за договором найму житла та норм Положення про студентський гуртожиток НУ «Запорізька політехніка», приймається наприкінці серпня, після надання житла всім вступникам 2022 року.