24 лютого на території нашої держави було запроваджено воєнний стан. На жаль, внаслідок бойових дій та тимчасової окупації деякі заклади освіти наразі не мають змоги відновити освітній процес.

Національний університет «Запорізька політехніка» пропонує зручний та спрощений порядок забезпечення права на участь у програмі внутрішньої академічної мобільності для здобувачів вищої освіти, які тимчасово втратили можливість навчатися в своєму університеті.

Онлайн-реєстрація >>

Як це працює? Ви можете продовжити навчання вже зараз у НУ «Запорізька політехніка» та по завершенню вивчення освітніх компонентів, отримаєте довідку нашого університету про результати внутрішньої академічної мобільності, яка стане підставою для визнання та перезарахування здобутих результатів навчання у Вашому закладі вищої освіти.

Навчання буде реалізовано у дистанційному форматі. Для цього Вам буде надано безкоштовний доступ до власних інформаційних ресурсів університету на платформі Moodle та баз даних бібліотеки, а також доступ до платформи онлайн освіти Coursera.

Як стати учасником програми внутрішньої академічної мобільності?

1. Пройти онлайн-реєстрацію >>

2. Чекати на зв'язок з представником НУ «Запорізька політехніка» для узгодження подальших дій щодо зарахування як таких, що тимчасово допущені до освітнього процесу.

3. Ознайомитись з наказом про допуск до навчальних занять (посилання на наказ буде надіслано на Вашу електронну адресу).

Після отримання позитивного результату про розгляд Вашого звернення Ви можете розпочати навчання за індивідуальним навчальним планом з використанням дистанційних технологій навчання університету.

Бажаємо успіху у реалізації ваших прагнень у здобутті нових знань!