Вже традиційно в лютому Центр доуніверситетської підготовки спільно з Навчальним відділом проводить безкоштовне пробне тестування для випускників шкіл.

У зв'язку з цьогорічним карантином тестуванням проводиться онлайн. Понад 800 школярів зареєструвалися для проходження безкоштовного пробного тестування від НУ «Запорізька політехніка», на вибір було запропоновано 7 предметів для тестування:

• Українська мова
  • Українська мова та література
  • Фізика
  • Історія України
  • Географія
  • Англійська мова

Зошити із завданнями підготували викладачі нашого університету, у відповідності до вимог Міністерства освіти та науки України. Формат зошитів ЗНО з української мови та літератури, математики зазнали певних змін, які ми врахували під час розроблення завдань.

Для того, щоб майбутні абітурієнти в умовах жорсткого карантину змогли ознайомитися зі спеціальностями нашого університету, ми розробили новий формат профорієнтаційної роботи. Спільно з кафедрами було створено та оприлюднено на веб-сторінці презентації, у яких ми спробували відповісти на найактуальніші для вступників питання:

• Наявність бюджету
  • Вартість навчання за контрактом
  • Можливість подальшого працевлаштування
  • Перелік компетенцій, здобутих під час навчання