Навіть у найскладніші часи освітяни є надійною підтримкою один для одного! У важкий для України час Волонтерський штаб НУ «Запорізька політехніка» отримав допомогу від наших друзів – Гданської політехніки (Республіка Польща). Для того, щоб важливий вантаж з ліків, продуктів харчування та засобів гігієни був доставлений до нашого університету, блискуче спрацював цілий ланцюжок відповідальних людей, відданих своїй справі і вболіваючих за мир та перемогу України!

Ми висловлюємо щиру подяку Волошину Мирославу, декану факультету електротехніки та автоматики Гданської політехніки, за збір гуманітарного вантажу та організацію перевезення його до кордону з Україною!

Після цього естафету прийняли Ройко Юрій Ярославович, завідувач кафедри «Транспортні технології» НУ «Львівська політехніка», та Кузькін Олексій Феліксович, декан транспортного факультету НУ «Запорізька політехніка», які організували перевезення гуманітарного вантажу через кордон.

Координацію дій між Гданською політехнікою та Запорізькою політехнікою з доставки гуманітарного вантажу здійснювали завідувач лабораторією кафедри «Електропривод та автоматизація промислових установок» Коломієць Катерина Мічеславівна та декан електротехнічного факультету Антонов Микола Леонідович.

Дякуємо усім причетним до цієї надважливої справи! Частина гуманітарного вантажу вже відправлена на передову нашим захисникам та захисницям, ще частина видається тимчасово переміщеним особам, які проживають в гуртожитках нашого університету.

Разом переможемо!

Слава Україні!