Ви є тут

Головна

20.10.2017 року в актовій залі ЗНТУ відбувся концерт Інституту управління і права до конкурсу «Фестиваль мистецтв 2017/18». Що ж це за конкурс такий? – можливо спитаєте ви. І дійсно – ніби раніше такого не проводили. Та проводили, скажу я вам, проте звався він «Студвесна», іноді «Студосіннь». Що ж змінилося тепер, окрім назви звісно? Найголовнішою зміною можна сміливо визначити те, що «Фестиваль мистецтв» буде проводитись на протязі двох навчальних семестрів, чередуючи свої концерти із іграми Закритої ліги КВН на Кубок ректора ЗНТУ. Також відбулись деякі зміни в правилах самого конкурсу. Для чого ці зміни були зроблені? Чи мають вони сенс? Відповісти на ці питання точно можна буде в кінці сезону, ну а зараз поговоримо про перший концерт у рамках нового формату, і, звісно, прес-служба профкому студентів ЗНТУ не могла цього пропустити!

Традиційно на святі були присутніми представники Феміди, до складу поважного журі конкурсу «Фестиваль мистецтв 2017/18» увійшли: Олег Зима, Вікторія Комінова, Дмитро Шендрик, Дар'я Білоцерковець, Олександр Гончаров, Вікторія Горбачова, Гарі Мороз, Гліб Зайцев.

Сюжет був незвичним, на сцені творилася й розвивалася історія про принцесу Бубльгум, її друзів та ворогів.(Усі ж ми знаємо мультфільм «Adventure time», концерт базувався саме на ньому.) Принцеса – добра, ніжна тендітна дівчинка-дослідниця, яка хоче врятувати світ своїм нановинаходом, але її несподівано забирає в полон король зі Снігової гори. І поки її добрі друзі шукають її, то на своєму шляху зустрічають чимало веселих, талановитих, смішних, добрих, незвичних людей. Були танці, лунали пісні, звучала вічність, вічність, яка вчора поселилася у серці кожного уважного слухача через розказані вірші. Також на сцені розгорнулося безліч театральних сценок. В загальному, концерт вийшов не ідеальним, але і не поганим. Усюди варто враховувати людський фактор: команда ще зовсім молода, люди зробили все що в їхніх силах. Успіх приходить з досвідом. Тим більше першим завжди важче.

На щастя, історія закінчилася щасливо: принцесу врятували, а отже, буде врятовано і світ. Це найголовніше.

Талантів в ІУПі, повірте мені вистачає сповна: тут вам і гімнасти, і танцівниці східних танців, і рок гурт, і дзвінкоголосі красуні, і танцюристки, зрештою, прекрасні актори. Хочеться подякувати за свято та побажати ще більше творчих ідей, задумів, злетів та ще не один виступ на нашій сцені. Просто вірте у себе, у свої сили, не здавайтеся та постійно вдосконалюйтеся.

Василина Гав'як,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ