7 грудня в аудиторії 352 відбувся фінальний турнір з відомої інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», в якій брали участь 5 команд із різних факультетів університету.

Організатор цієї події – Заіка Валерія, розпочала гру з напутніх слів для усіх учасників, бажаючи їм удачі та найкращих результатів. Цей етап гри відбувався досить незвичним чином: протягом усієї гри учасники кожної команди виходили по одному до столу і обирали навмання тему запитання на яке мала дати відповідь кожна команда. Одне з питань містило в собі невеличку вікторину на тему історії нашого видатного університету. Після складного мозкового штурму учасникам необхідна була перерва, а атмосферу і настрій на ній задавала збірна команда КВН «Запорожский вектор – Машинка – ЗНТУ» зі своїми запальними жартами та мініатюрами. Варто зазначити, що була також проведена окрема гра для вболівальників, яка мала назву «Своя гра». Вони мали відповісти на 5 запитань з різних галузей, той, хто перший плеснув у долоні – той і відповідає.

По закінченню гри усі вболівальники і команди отримали довгоочікувані призи від Профкому студентів ЗНТУ. Жоден не залишився без уваги і був наділений особливими нагородами. Перше та друге місце посіли команди факультету КНТ з іронічною назвою «Нова папка один» та «Нова папка два». Що цікаво, друга команда посіла перше місце. Почесне третє місце отримала команда машинобудівного факультету. Тож привітаємо усіх учасників та організаторів, що доклали зусиль на створення та проведення цієї легендарної гри. В кінці хотілося б наголосити, що восени буде проводитись ще один тур цієї інтелектуальної гри, тож у всіх нас є ще час «прокачати» свій мозок за зимові канікули та зібрати власну команду від факультету, щоб зійтись у вже новій боротьбі за першість серед усіх факультетів.

Кононова Вікторія,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ