Фінальний Гала-концерт студентських весен

Хотілося б поділитися враженнями від минулого Гала-концерту з приводу низки студентських весен 2013. Тут були відібрані кращі з кращих номерів.

Даний захід задав темп, мало не з самого старту і налаштував глядачів на різноманітність жанром і незгасний інтерес протягом усього свята!

Емоції не встигали охолонути, так як від драми і лірики – номери переходили до сцен з гумором і все в цьому дусі.

Після кожного виступу з номером того чи іншого інституту учасники нагороджувалися дипломами в різних категоріях.

Концерт пройшов як на одній ноті! Було барвисто і різнопланово. Загалом, були зібрані номери з таких жанрів як: ліричне читання, танці різних стилів, гра на музичних інструментах, відео звернення, вокальні виконання, а так само гумористичні постановки і мініатюри які базувалися на різних тематиках.

Під кінець почалося цілеспрямоване нагородження за інститутами, у тих чи інших категоріях! Найменше отримали дипломів «Інститут управління та права» (ІУП). А лідерство ділили двоє претендентів, а саме «Фізико-технічний інститут (ФТІ) та «Інститут інформатики і радіоелектроніки» (ІІРЭ).

Але в кінцевому підсумку ІІРЭ все ж випередив ФТІ по кількості нагороджень дипломами та місця розподілилися в наступному порядку: лауреатом третього ступеня став «Інститут управління та права», лауреатом другого ступеня був оголошений «Фізико-технічний інститут», ну а лауреатом першого ступеня удостоїли «Інститут інформатики і радіоелектроніки»!

Команда переможців раділа своїй перемозі, а решта команд, що зайняли призові місця, підтримували і розділяли загальну радість!

Під завершення дії, прогриміла вибухова пісня від команди переможців – «ІІРЭ» в особі вокаліста Германа Романченко, виконуючого хіт Europe – FinalCountdown, тим самим запалив всіх, як команди, так і глядачів! Всі бажаючі акомпанували вокалісту і переймалися його душевним виконанням!

Як було відмічено головою профкому студентів, Андрієм Володимировичем Іванченко – «Цей фестиваль студвесен 2013 був як ніколи сильним».

Так що я думаю, цей захід студентських весен 2013 надовго залишиться в пам'яті всіх маючих можливість бути присутніми на них!

Каряка Артем
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ