Гарна новина: головний корпус НУ «Запорізька політехніка» підключено до мережі WiFi eduroam, яка надає захищений доступ для міжнародної науково-освітньої спільноти, доступний по всьому світу (детальніше — за посиланням http://www.uran.ua/~ukr/eduroam.htm).

Проведено роботи з синхронізації бази даних користувачів, інсталяції та налаштування точок доступу.

Висловлюю подяку учасникам цього процесу – центру інновацій та інформаційно-технічного забезпечення освітнього процесу, навчальному відділу, асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН».

Хочу зазначити, що участь у цьому проєкті для університету є абсолютно безкоштовною. На цей час Асоціацією «УРАН» надано 10 професійних точок доступу, що є реалізацією першого етапу підключення. Далі плануємо продовжувати співробітництво, розширювати покриття, підключати інші корпуси університету.

Для підключення до мережі eduroam використовуйте ваш логін та пароль до системи moodle.zp.edu.ua

eduroam