Ви є тут

Головна

Гуртожиток побудовано у 1968 році, являє собою п'ятиповерхову будівлю з коридорно-секційною системою. Одна секція розрахована на проживання п'ятьох мешканців – це двох- і трьох- місні кімнати та санвузол з туалетом та душовою.

 

Гуртожиток №3 Національного університету «Запорізька політехніка» розташований на відстані трьох зупинок від НУ «Запорізька політехніка» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 161А – зупинка громадського транспорту «Малий ринок» (або «Обласна бібліотека»).

Дістатись до гуртожитку можна трамваєм, тролейбусом, маршрутним таксі. Поруч з гуртожитком велика кількість магазинів, супермаркетів, аптек, що зручно для проживання.

На кожному поверсі є оновлені кухні з газовими плитами.

В гуртожитку працюють: завідуюча, паспортист, кастелянка, чотири швейцари (позмінно), прибиральниці, двірник, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків, тесляр, електрик.

Для безпечного проживання у гуртожитку працюють турнікети.

Для кожного мешканця гуртожитку виготовлено карткові перепустки, які дають змогу безперешкодно потрапляти у гуртожиток.

В гуртожитку встановлені камери спостереження, які забезпечують захист від проникнення до гуртожитку сторонніх осіб, а також контролюється прилегла територія до гуртожитку.

На присадибній ділянці гуртожитку є зелені насадження: дерева, кущі, квіти. Адміністрація гуртожитку разом зі студентами щовесни та восени проводять прибирання та озеленення території.

Для підтримання належних умов проживання в гуртожитку постійно проводиться велика кількість поточних ремонтів: санвузлів, кухонь, косметичні ремонти поверхів, проводиться поступове облаштування приміщень в зали для проведення дозвілля (спортивні зали, тощо).

Для покращення умов побуту в підвальному приміщенні працює пральня з двома пральними машинками та сушаркою. Також встановлено прилад для очищення питної води.

На першому поверсі гуртожитку є кімната для занять з виходом в мережу Internet через Wi-Fi.

На третьому та четвертому поверхах є кімнати для відпочинку, на п'ятому поверсі передбачена кімната для занять спортом, обладнана спортивними тренажерами та іншим необхідним спортивним інвентарем.

В гуртожитку активно функціонує студентська рада, що складається з голови студентської ради гуртожитку та старост поверхів. Кадрова структура студентської ради постійно оновлюється, до її складу входять представники всіх курсів. Ними ведеться активна виховна, правозахисна та організаційна робота серед студентів: виготовлення стіннівок, організація різноманітних заходів та конкурсів, роз'яснювальні роботи з багатьох питань тощо.

Існує кабінет студентської ради гуртожитку, де мешканці гуртожитку можуть отримати консультації з питань оформлення субсидії, підключення до мережі Internet, інформацію про всі заходи, що проводяться в гуртожитку та в університеті. Розповсюдженню інформації також сприяє наявність інформаційних стендів (стенд з електричною підсвіткою на першому поверсі та дошки об'яв біля кожної кухні).

В гуртожитку є центр студентського самоврядування, до складу якого входять студентська фотостудія та спортивний зал. Тут студенти мають змогу проводити своє дозвілля з користю, відвідуючи різноманітні гуртки: айкідо, йога тощо.