22 березня 2012 року, перебуваючи в Запоріжжі з робочим візитом, перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Миколайович Суліма відвідав Запорізький національний технічний університет.

Євген Суліма взяв участь у розширеному засіданні ректорату університету за участі проректорів, деканів, представників студентського активу. Під час розмови обговорювалися проблеми щодо прискорення виконання завдань розбудови сучасної вищої освіти.

У ході зустрічі порушувалися питання реформ, які відбуватимуться найближчим часом в освітянській галузі у зв’язку з розробкою проекту нової редакції Закону України «Про вищу освіту», підвищення якості освіти, залучення обдарованої молоді до наукової роботи.

Звертаючись до студентів, Євген Суліма закликав більше зосереджуватися на отриманні якісних знань задля гідного конкурування на ринку праці, акцентувавши увагу на науковій складовій.

Під час свого візиту перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма оглянув кафедру технології авіадвигунобудування, ознайомся з досвідом інноваційної співпраці з провідними підприємствами авіаційної галузі АТ «МоторСіч» і ДП «ЗМКБ – Прогрес» щодо створення сучасних навчально-дослідних лабораторій, перспектив проведення експериментальних досліджень та розробок у пріоритетних напрямах розвитку авіації.

Наприкінці зустрічі Євген Суліма наголосив, що стрімкий розвиток вищого технічного навчального закладу є можливим лише завдяки ефективно налагодженій інноваційній співпраці всього колективу викладачів, науковців і студентів університету з провідними підприємствами і науковими установами.