Сприяння працевлаштуванню студентів та випускників

Повідомляємо, що Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ постійно проводять зустрічі із потенційними роботодавцями, на яких ми завжди раді бачити нових друзів та партнерів. Також потенційні роботодавці можуть підібрати співробітників з числа випускників-спеціалістів 2013 року, зв'язавшись з нами зручним для Вас способом:

• відділ кадрів по роботі зі студентами (конт. тел. (061) 769-84-38)
  • центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ (тел. 061-7698599, тел/факс. 061-7644592)
  • деканам відповідних факультетів

Відповідно до Ваших вимог будуть підібрані кандидатури і надані на розгляд. Саме Ваше підприємство (організація) може стати потенційним робочим місцем для талановитих випускників ЗНТУ різних напрямків, з якими Ви маєте можливість ознайомитись на сайті університету.

Додаткову інформацію Ви можете знайти на офіційному сайті університету в розділі «Сфери діяльності» – «Працевлаштування», на сайті профкому студентів ( http://pks-zntu.org.ua/ ), аспірантів та докторантів в розділі «Працевлаштування».