Команда КВК «Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ»

Ні для кого не секрет, що у нашому виші на досить високому рівні представлений такий вид самодіяльності як КВК – улюблена студентська гра всіх часів та народів. Регулярно проводяться ігри внутрішньовузівської ліги, де честь кожного із інститутів захищає окремий колектив. На міжнародному рівні університет презентує збірна команда «Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ».

Команда утворилася у квітні 2012 року. Так як більшість учасників навчались і навчаються у Запорізькому національному технічному університеті, прийняли рішення зробити її збірною. Назву дали «Машинка – ЗНТУ». За невеликий, але дуже насичений відрізок часу молодь досягла нечуваних висот – із успіхом потрапили у Вищу українську лігу, що не кожному вдається. Це коштувало великих зусиль для звичайного КВНівського колективу із Запоріжжя.

Дебютувала «Машинка – ЗНТУ» в Дніпровській лізі в наступному складі: В'ячеслав Юшков (капітан), Павло Лукашов, Сергій Литвиненко, Максим Величко, Гліб Зайцев, Дар'я Білоцерковець, Едуард Рибалевський, Ігор Лисенко, Артем Селіванов, Дмитро Сухацький. Під час літньої перерви команда не сиділа склавши руки, а взяла участь на Кубку Українських ліг, де їх добрали відразу в півфінал Першої української ліги.

В січні цього року, команда поїхала на міжнародний фестиваль команд КВК, який щорічно проходить у місті Сочі. Завдяки тріумфальному виступу, запоріжці потрапили до Вищої української ліги. Громадська організація «Запорізький вектор» зіграла значну роль в існуванні команди. За її підтримки, колектив взяв участь у іграх Вищої української ліги КВК, де дебютував під новою назвою – «Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ». Тут вона відзначена високим рівнем підготовки, креативністю та якістю гумору.

У «Вишці» змагались з такими відомими командами як: «VIP», «Белые росы», «Ленинград», «Смак», «Детективное агентство «Лунный свет»».

Крім участі в офіційних лігах КВН, команда неодноразово завойовувала першість у регіональних лігах Запоріжжя і Бердянська, Маріуполя та Керчі, а також у студентських заходах ЗНТУ.

За свою недовгу історію «Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ» здобула багато титулів: стала віце-чемпіоном Дніпровської ліги (2012), фіналістом Першої української ліги і отримала підвищений рейтинг на фестивалі «КіВіН-2013».

Команда КВК «Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ», яка прийняла участь в іграх Вищої української ліги, висловлює подяку за допомогу та підтримку Громадській організації «Запорізький вектор» і засновнику страхової компанії «Мотор-гарант» Олександру В'ячеславовичу Богуслаєву, а також ректору Запорізького національного технічного університету професору Сергію Борисовичу Бєлікову, профкому студентів ЗНТУ в особі Андрія Володимировича Іванченко та центру культури та дозвілля студентів ЗНТУ.

Олександр Прохорович
прес-служба профкому студентів ЗНТУ