Кафедра фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту

Завершився Чемпіонат України зі спортивної аеробіки, який проходив 19-20 березня в Києві. Команда Запорізької області у складі якої виступали студенти НУ «Запорізької політехніки» Фадєєва А., Запорожська О., Авраменко В., Овсяннікова А., Сидорова В., Сидорова В., Суботіна Д. та викладачі Черкез К., Гуцалюк Д. одержала перемогу в категоріях Групи, Аеростеп та Аероденс та вибороли срібні медалі у категорії Трійки!

Зі сріблом також і команда з Фанк аеробіки у складі Рубан А., Коваленко О., Шеховцова Т., Протас Е., Рожкова В., Єфіменко А., Краснопольская Х., Макайя К.!

Найщиріші вітання спортсменам та їх тренерам – Заслуженому тренеру України Світлані Іванівні Атаманюк та Майстрам спорту міжнародного класу Шеховцовій Катерині Вікторівні та Підопригорі Олександрі.

Викладачі нашої кафедри прийняли участь у XIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання здоров'я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту», яка відбулася 18-19 березня 2021 року у режимі online. У роботі конференції взяли участь науковці з ЗВО міст Мінськ, Гомель, Пінськ (Білорусь), Kielce, Щецин (Польща), Київ та Запоріжжя (Україна).

Щойно закінчився Чемпіонат України зі спортивної аеробіки. Поздоровляємо збірну Запорізької області з вдалим виступом – «Золото» у категорії «Групи», ІІ місце у категорії «Трійки», «Золото» у категоріях «Аеростеп», «Аероденс» та «Аерофанк»!

Вітаємо членів збірної – студентів та студенток, випускників НУ «Запорізька політехніка» та їх тренерів – Заслуженого тренера України, доцента , зав.кафедри ФКОНВС Світлану Іванівну Атаманюк та старшого викладача кафедри Катерину Вікторівну Шеховцову!

Нових перемог вам, друзі!

Ось так пройшов National Fitness Day у Національному університеті «Запорізька політехніка». Студенти та кафедра ФКОНВС.

Рухайся, насолоджуйся, захоплюйся!

Будь активним!

20 вересня студенти та викладачі кафедри ФКОНВС Національного університету «Запорізька політехніка» взяли участь у флешмобі, присвяченому Міжнародному дню студентського спорту.

Вітаємо зі святом, друзі!

На відео – студентка УФКС-319 Гонтар Юлія – Срібний призер чемпіонату України серед студентів, бронзовий призер Міжнародного турніру на кубок генерала Петрова, займається в збірній НУ "Запорізька політехніка" за спеціалізацією гирьовий спорт.

Гарні традиції не варто змінювати незважаючи ні на що, навіть на карантин. Традиційна «Руханка» з нагоди Всесвітнього дня Здоров'я відбулася 07.04.2020 в режимі конференції Zoom рівно о 10.00. «Руханку» за вже сталою традицією провела старший викладач кафедри Фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту, МС України Світлана Кокарева зі студентами НУ «Запорізька політехніка».

Викладачі та спортсмени НУ «Запорізька політехніка» приєдналися до Всесвітньої акції МОК і ООН #WhiteCard (Біла картка) заради спокою в усьому світі! Акцію присвячено Міжнародному дню спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований 6 квітня 2013 року Організацією Об'єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Кафедра фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту (ФКОНВС) пропонує студентам І-ІІ курсу одержати індивідуальні завдання (реферати та інш.) зі своєї спортивної дисципліни або за видом занять (спец.мед.групи, тощо). У обставинах, що склалися, виконання цих завдань є обов’язковою складовою для одержання заліку. Теми завдань будуть оприлюднені на каналі https://t.me/kafedra_sport

E-mail кафедри: kafedra_sport@zp.edu.ua

З 19 по 20 лютого 2020 р. у спорткомплексі НУ «Запорізька політехніка» проходила традиційна спартакіада «За бадьорість та здоров'я» серед викладачів та співробітників. Змагання проводились з 5 видів спорту. Всі учасники спартакіади отримали солодкі призи від профспілки викладачів та співробітників університету, а призери і переможці змагань – подарункові сертифікати.

У загальнокомандному заліку III місце виборола команда ФТІ, II місце – команда ІУП, I місце – команда ЕГІ!